O nás

Řemeslné pivo v plechovce.
Od srdcařů pro srdcaře.

Jak nejlépe vystihnout poslání našeho projektu: „Pivo v plechu”?

Jsme parta (ne)obyčejných lidí, pro které je pivo ze všeho nejvíc srdeční záležitostí. Začalo tím, když si Jarda s Ivanem po pár krýglech v hospodě řekli, že poctivého českého řemeslného piva v plechovkách je na trhu pomálu. A nápad byl na světě! A ti dva se skvělého nápadu jen tak nevzdají.

Po měsících dřiny a pár probdělých nocích jsme dali vše potřebné dohromady a sen se stal skutečností. Naším hlavním cílem je, vám každý den přinášet - v plechovkách se skutečně originálním designem - co nejširší nabídku piv z malých pivovarů.

Je nad slunce jasné, že každý správný pivovarník je srdcař. A my moc dobře víme, s jakou péčí a láskou se pivo v malých pivovarech vyrábí. Tomuto ušlechtilému poslání častokrát pivovarníci zasvěcují celý svůj život a jejich příběhy dokážeme poslouchat stále dokola. Přinášejí rozmanitost pivních stylů, nebojí se experimentovat a nechávají nás objevovat stále nové, zajímavé chutě. Je to komunita, která drží pospolu, často si navzájem nezištně pomáhá. A to se nám líbí!

Mnozí už v minulosti uvažovali nad vlastními plechovkami, ale většinou to na něčem ztroskotalo. I proto dnes přicházíme, díky nejnovější moderní technologii, s nabídkou učinit pivo v plechu dostupnější i při menších objemech. A to se počítá, protože díky naší spolupráci s pivovary, budete spokojenější i vy - NAŠI PIVAŘI.

Je jasné, že pivo chutná nejlíp přímo v pivovaru, kam se vydáte na výlet s rodinou či přáteli. Tam, kde vám ho nabídnou přímo z tanku, často i se zajímavým výkladem. Ale taková možnost není vždy a všude, proto chceme podobný zážitek přinést přímo k vám domů.

Víme, že rádi poznáváte nové chutě či rádi obdarováváte své blízké originálními dárky. Za pivem vidíte příběh a zajímá vás, odkud pochází. A co je ze všeho nejdůležitější - umíte si ho vychutnat celým srdcem!

I proto k vám dnes přicházíme s nejširším výběrem toho nejlepšího piva v originálních plechovkách, které zasáhne všechny vaše smysly.

Objevujte a užívejte, budeme přitom rádi s vámi.

Na zdraví a buďte s námi na plech!

Za tým Piva v plechu

Marek