Český Plechdesign 2021 limitovaná edice 6 x 500ml

Český Plechdesign 2021 limitovaná edice 6 x 500ml

500ml
  • 6 x 500ml
    479 Kč 479 Kč/set
Skladem: >10 ks
Popis

Mezinárodní den piva v plechovce (24.1.) je třeba pořádně oslavit. Při příležitosti 86. výročí této události jsme vytvořili limitovanou edici s designem, který z několika návrhů získal od vás, našich fanoušků, nejvíce hlasů. Je na něm vyobrazen nejslavnější český sládek František Ondřej Poupě. Tento originální set je dostupný exkluzivně jen u nás!

Set obsahuje:

1x 500 ml IPL 12 - Dokonalá kombinace vaření piva plzeňského typu a studeného chmelení světoznámým americkým chmelem Amarillo. Ten dodává pivu lehké ovocné aroma s jemným citrusovým nádechem, které si skutečně zamilujete. (uvařil Olivův pivovar)

1x 500 ml Vídeňský ležák 12 - Pivo jantarově - měděné barvy charakteristické nasládlou, sametově – hebkou sladovostí, s oříškovými podtóny a s příjemným kořeněným dozníváním. Taková ta bonboniéra, když si dáváte jeden kousek za druhým a nemůžete přestat. (uvařil Pivovar MMX)

1x 500 ml APA 13 - Oranžovo-zlatavá barva, pevná pěna a citrusové tóny s nádechem broskví vévodí tomuto speciálu. Pokud to máte rádi hořké, tak tento svrchňák vás určitě uspokojí. Je to 13-ka, ale POZOR - pije se až nebezpečně rychle. (uvařil Pivovar MMX)

1x 500 ml IPA 14 - Měděná IPA je plná chutí, pije se skvěle i přes bariéru neústupné pěny. Máte-li rádi pivo IPA s hořkým dozvukem, tak s tímhle budete happy jak tři grepy. Má jemnější říz, citrusové tělo, vyšší plnost a hořké borovicové a pryskyřičné aroma. Doznívání, na které se těšíte, se dostaví vzápětí a bude lahodit vašemu jazyku pořádně dlouho. (uvařil Olivův pivovar)

1x 500 ml Ležák světlý - Lahůdka z dílny mistra sládka Jana Kroužka má zlatou zakalenou barvu a díky krémové pěně hezky kroužkuje. Chuť je sladší sladová, chlebová, se střední chmelovou hořkostí a trávovými chmelovými tóny. (uvařil Sousedský pivovar Bašta)

1x 500 ml Speciál tmavý 13 - Spodně kvašený tmavý speciál z pivovaru Lužiny. Ve vůni se líně rozvíjí a pomalu odkrývají čokoládové tóny s dotekem kyselého ovoce, v chuti je zase pivo příjemně sladové, protknuté krémovou čokoládou, s čistým dozníváním a skvělou pitelností. (uvařil pivovar Lužiny)

Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Pivo tak můžete mít v zásobě ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.