Kapka naděje Alt 12 filtrovaný
Pivovar MMX

Kapka naděje Alt 12 filtrovaný

500 ml | 5 %
  • 1 x 500 ml
    79 Kč 79 Kč/ks
  • 3 x 500 ml
    228 Kč 76 Kč/ks
  • 6 x 500 ml
    438 Kč 73 Kč/ks
Skladem: >10 ks
Popis

Pro Kapku naděje jsme spolu se známými osobnostmi - Martin Dejdar, Jaromír Jágr, Osmany Laffita, Jiří Lábus, Vendula Pizingerová a Kateřina Hrachovcová - vytvořili 6 originálních designů řemeslných piv a jejich nákupem můžete na její nadační fond přispět i vy.

Kateřina Hrachovcová: “Otevírejme své srdce lásce v přesahu, jaký nemá obdoby, pomáhajme si. To má smysl!”

O Kapce naděje: Již od roku 2000 pomáhá Nadační fond Kapka naděje zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Jejím cílem je zlepšit vybavenost českých nemocnic, přispět ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů, ale významně podporuje i vědecké projekty.

O pivu: Smutná zpráva pro pravidelné návštěvníky Oktoberfestu, letos se konat nebude. Dobrá zpráva od nás - díky tomuto Altu z pivovarské dílny MMX si můžete udělat Oktoberfest doma. Měděný krasavec původem z regionu Düsseldorf vás zaujme jemnou hořkostí, hustou pěnou a sladovou, karamelovou chutí. Na své si přijdou všichni pivaři, protože ALT bravurně balancuje na hranici spodního a svrchního kvašení. Ale ano, aby bylo vše podle pivního pořádku, je to svrchňák.

Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Toto pivo je tak prodejní tahák, jelikož ho můžete mít v zásobě jak ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.

DALŠÍ PRODUKTY PIVOVARU>
Alkohol: 5 %
Barva: Polotmavé
Země původu: Česká republika
Stupňovitost: 12 EPM
Kvašení: Svrchní
Filtrace: Ano
Hořkost: 32 IBU
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Výrobce: Pivovar MMX
Druh: Alt
Objem: 500 ml
Hmotnost: 550 g