Kapka naděje Avar 12 filtrovaný
AVAR

Kapka naděje Avar 12 filtrovaný

500ml | 5%
  • 1 x 500ml
    79 Kč 79 Kč/ks
  • 3 x 500ml
    228 Kč 76 Kč/ks
  • 6 x 500ml
    438 Kč 73 Kč/ks
Skladem: >10 ks
Popis

Pro Kapku naděje jsme spolu se známými osobnostmi - Martin Dejdar, Jaromír Jágr, Osmany Laffita, Jiří Lábus, Vendula Pizingerová a Kateřina Hrachovcová - vytvořili 6 originálních designů řemeslných piv a ich nákupem můžete na její nadační fond přispět i vy.

Martin Dejdar: “Potkáváš denně zlo a dobro, když KAPKU štěstí máš, zlo nepotkáš.”

O Kapce naděje: Již od roku 2000 pomáhá Nadační fond Kapka naděje zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Její cílem je zlepšit vybavenost českých nemocnic, přispět ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů, ale významně podporuje i vědecké projekty.

O pivu: Pořádný světlý ležák z Hlučína. Výrazná sladová vůně a lehce hořký ocas jsou převážně chlapská záležitost. Další elementy v chuti a vůni netřeba. Našli jste ten pravý tekutý chléb.

Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Pivo tak můžete mít v zásobě ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.

DALŠÍ PRODUKTY PIVOVARU>
Alkohol: 5%
Barva: Světlé
Stupňovitost: 12 EPM