Kapka naděje Brown Ale 13 filtrovaný
Pivovar MMX

Kapka naděje Brown Ale 13 filtrovaný

500 ml | 5.4 %
  • 1 x 500 ml
    89 Kč 89 Kč/ks
  • 3 x 500 ml
    258 Kč 86 Kč/ks
  • 6 x 500 ml
    498 Kč 83 Kč/ks
Skladem: >10 ks
Popis

Pro Kapku naděje jsme spolu se známými osobnostmi - Martin Dejdar, Jaromír Jágr, Osmany Laffita, Jiří Lábus, Vendula Pizingerová a Kateřina Hrachovcová - vytvořili 6 originálních designů řemeslných piv a jejich nákupem můžete na její nadační fond přispět i vy.

Vendula Pizingerová: “Kdybychom za 20 let pomohli zachránit jen jediný dětský život tak to stálo za to.”

O Kapce naděje: Již od roku 2000 pomáhá Nadační fond Kapka naděje zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Jejím cílem je zlepšit vybavenost českých nemocnic, přispět ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů, ale významně podporuje i vědecké projekty.

O pivu: Jakmile ochutnáte, bude vaše náklonnost k tomuto pivu stálá jako jeho pěna. Hnědě zbarvený ALE voní po karamelu a tělo má plné tak, že se na rozmanitost chutí musíte soustředit. Pivo anglického typu vaří zlaté české ručičky z pěti druhů sladů a dvou druhů chmele. Vyšší hořkost, která ale nepřebíjí ostatní elementy, vás jistě potěší, stejně jako dlouhé kořenité doznívání.

Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Toto pivo je tak prodejní tahák, jelikož ho můžete mít v zásobě jak ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.

DALŠÍ PRODUKTY PIVOVARU>
Alkohol: 5.4 %
Barva: Polotmavé
Země původu: Česká republika
Stupňovitost: 13 EPM
Kvašení: Svrchní
Filtrace: Ano
Hořkost: 40 IBU
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Výrobce: Pivovar MMX
Druh: Ale
Objem: 500 ml
Hmotnost: 550 g