Kapka naděje IPA 14 filtrovaná
Olivův pivovar

Kapka naděje IPA 14 filtrovaná

500 ml | 6.1 %
Dočasně nedostupné
Popis

Pro Kapku naděje jsme spolu se známými osobnostmi - Martin Dejdar, Jaromír Jágr, Osmany Laffita, Jiří Lábus, Vendula Pizingerová a Kateřina Hrachovcová - vytvořili 6 originálních designů řemeslných piv a jejich nákupem můžete na její nadační fond přispět i vy.

Jaromír Jágr: “Ne všichni máme čas a dar něco malovat, ale všichni máme čas a dar někomu pomoci!”

O Kapce naděje: Již od roku 2000 pomáhá Nadační fond Kapka naděje zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Jejím cílem je zlepšit vybavenost českých nemocnic, přispět ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů, ale významně podporuje i vědecké projekty.

O pivu: Měděná IPA z Dolních Břežan je plná chutí, pije se skvěle i přes bariéru neústupné pěny. Máte-li rádi pivo IPA s hořkým dozvukem, tak s tímhle budete happy jak tři grepy. Má jemnější říz, citrusové tělo, vyšší plnost a hořké borovicové a pryskyřičné aroma. Doznívání, na které se těšíte, se dostaví vzápětí a bude lahodit vašemu jazyku pořádně dlouho.

Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Toto pivo je tak prodejní tahák, jelikož ho můžete mít v zásobě jak ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.

DALŠÍ PRODUKTY PIVOVARU>
Alkohol: 6.1 %
Barva: Polotmavé
Země původu: Česká republika
Stupňovitost: 14 EPM
Kvašení: Svrchní
Filtrace: Ano
Hořkost: 64 IBU
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Výrobce: Olivův pivovar
Druh: IPA
Objem: 500 ml
Hmotnost: 550 g