Kapka naděje vídeňský ležák 12 filtrovaný
Pivovar MMX

Kapka naděje vídeňský ležák 12 filtrovaný

500 ml | 5 %
  • 1 x 500 ml
    79 Kč 79 Kč/ks
  • 3 x 500 ml
    228 Kč 76 Kč/ks
  • 6 x 500 ml
    438 Kč 73 Kč/ks
Skladem: >10 ks
Popis

Pro Kapku naděje jsme spolu se známými osobnostmi - Martin Dejdar, Jaromír Jágr, Osmany Laffita, Jiří Lábus, Vendula Pizingerová a Kateřina Hrachovcová - vytvořili 6 originálních designů řemeslných piv a jejich nákupem můžete na její nadační fond přispět i vy.

Osmany Laffita: “Buďte k sobě milí, nic vás to nestojí.”

O Kapce naděje: Již od roku 2000 pomáhá Nadační fond Kapka naděje zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Jejím cílem je zlepšit vybavenost českých nemocnic, přispět ke zlepšení psychické pohody léčených dětí i jejich rodičů, ale významně podporuje i vědecké projekty.

O pivu: Vídeňák od MMX je pivo jantarově - měděné barvy charakteristické nasládlou, sametově – hebkou sladovostí, s oříškovými podtóny a s příjemným kořeněným dozníváním. Taková ta bonboniéra, když si dáváte jeden kousek za druhým a nemůžete přestat.

Filtrované a nepasterizované pivo. Největší výhodou filtrace je, že pivo nemusíte skladovat v lednici. Při filtraci se odstraňují kvasnice, ale chuť a vůně se zachovává. Pivo tak můžete mít v zásobě ve sklepě, vzít si ho na delší cesty nebo poslat někomu jako dárek na druhý konec světa.

DALŠÍ PRODUKTY PIVOVARU>
Alkohol: 5 %
Barva: Polotmavé
Země původu: Česká republika
Stupňovitost: 12 EPM
Kvašení: Spodní
Filtrace: Ano
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Výrobce: Pivovar MMX
Druh: Ležák
Objem: 500 ml
Hmotnost: 550 g