Crazy Clown Cthulhu‘s Mystery Pack

Paráda. Už vaříme "Cthulhu" , "Shit Happens", "Grimaldi" a "Joker" a řešíme termíny vaření dalších piv. Upřímné díky všem, co do toho s námi jdou! Balíčků s akční cenou a pivem "Shit Happens" ještě zbývá: 63

Crazy Clown Cthulhu’s Mystery Pack
 Crazy Clown Cthulhu’s Mystery Pack
500 ml
719 Kč
Cena719 Kč 647 Kč
  • 6 x 500 ml
    647 Kč 647 Kč/set
Crazy Clown Cthulhu’s Mystery Pack + triko
 Crazy Clown Cthulhu’s Mystery Pack + triko
500 ml
1 219 Kč
Cena1 219 Kč 1 147 Kč
  • 6 x 500 ml
    1 147 Kč 1 147 Kč/set

Doručení na adresu v rámci ČR:

při nákupu 1 balíčku = 129 Kč
při nákupu balíčků = 99 Kč
při nákupu balíčků = 69 Kč

při nákupu balíčků a více = ZDARMA

Doručení na adresu na Slovensko:

při nákupu 1 balíčku = 149 Kč
při nákupu balíčků = 129 Kč
při nákupu balíčků a více = 99 Kč

Osobní odběr:

Showroom PivoVplechu.cz - ZDARMA

Jesenická 410, Dobřejovice, 25101, Praha - východ

PO-PÁ: 9:00-19:00

SO: 10:00-15:00

Osobní odběr:

Pivárna U Klauna - ZDARMA

Pod Harfou 68, 190 00, Praha 9

PO-NE: 16:00-21:00

Milí pivaři,

poslední dobou jsme makali na nových pivech a máme vymyšlené opravdové pecky, které dají vašim (i našim) chuťovým pohárkům nový smysl života. Protože nás hodně mrzelo, že jsme kvůli uzavřeným hospodám museli stopnout vaření, přemýšleli jsme jak na to a s partou z PivoVplechu.cz jsme přišli na skvělý nápad, jakým způsobem to udělat.

Vy jste rozhodli, že budeme vařit!

Od 26.3.2021 jsme spustili předprodej balíčku „Cthulhu’s Mystery Pack“, ve kterém naleznete 6 jedinečných piv. Abychom je ale mohli začít vařit, muselo se předem prodat 600 ks. Dokázali jste to přesně po 19 dnech a my všem majitelům těchto balíčků děkujeme za úžasnou podporu! My jdeme vařit a během toho vás budeme informovat jak o tom, co zrovna vaříme, ale i o dalších pivech, které v tomto jedinečném balíčku budou. Cthulhu balíčky si však můžete objednávat nadále. A proč byste si je měli koupit?

1.Záhadný balíček a sleva 10 %

Šest různých piv budeme odhalovat postupně. První z nich je naprosto nečekaně „Cthulhu“. S tímto amber IPA se sépiovým inkoustem se loučíme a už ho nikdy vařit nebudeme. Je to tedy poslední možnost pivo ochutnat nebo si zavzpomínat na naše začátky. A víte vy co? Že jste to vy, tak pro předprodej necháme na balíčky do odvolání ještě 10% slevu. Ale ta už je fakt poslední.

2.Pivo jen jako součást balíčku

K druhému pivu se váže příběh inspirovaný skutečnou událostí. Když jsme byli na festivalu Salón Piva v Bratislavě a prezentovali jsme naší přehlídku šílených piv, šel okolo jeden návštěvník a po prohlídnutí si naší nabídky zvolal: “To už iba chýba, aby ste tam hovno pridali.”

“Výzva přijata aneb Challenge accepted!” řekli jsme si. A tak vzniklo pivo Shit Happens. Klasický coffee stout, ale s velmi neklasickou kávou, která prošla trávicím traktem cibetky. Tento stout jsme jednou vařili, ale bylo ho tak malé množství, že by se skoro dalo považovat za paní Columbovou. Ještě aby ne - poslední dobou jsme o něm často mluvili, ale skoro nikdo z vás ho nepil. Proto jsme se rozhodli, že ho ještě jednou uvaříme. Coffee stout s cibetkovou kávou bude k dispozici pouze v 900 balíčcích a nikdy jinak.

3. Čtyři úplné novinky

Třetí pivo se jmenuje Eraserhead. Jak název napovídá – ano, inspirovali jsme se Davidem Lynchem. A garantujeme, že dát si tohle pivo večer před spaním vám pomůže vymazat z hlavy všechno, co tam nechcete. Jak se na pořádný Imperial Kveik IPA sluší a patří. Jak silné toto pivo bude, si ještě chvíli necháme pro sebe, ale očekávejte vysoká čísla.

Pivo bude nachmelenější než všechna ostatní piva v Cthulhu’s Mystery Pack dohromady. Očekávejte hutné ovocné tóny podpořené borovicí a pořádnou hořkostí a navíc v něm bude stát lžička. Ok, tak nebude...protože ho dřív vypijete a nebudete do něj žádnou lžičku strkat. Kdo by taky strkal lžičku do piva? Proč? I když jednou v jedné restauraci jsme viděli na vlastní oči, jak barmanka napěňovala pivo polévkovou lžící, protože jí nepěnilo. Ale to byla vyjímka. Ok, kam jsme se to dostali? A proč vlastně?

Jó!!! My totiž taky potřebujeme pivo Eraserhead, protože i v našich hlavách jsou vzpomínky na zážitky, na které chceme aspoň na chvíli zapomenout. Například ten s tou lžící v pivu.

Takže rekapitulace: Eraserhead, imperial kveik IPA = hodně chmelu, hodně zábavy – žádné vzpomínky, žádné výčitky. Kresbu má na svědomí her0_zoe – najděte si ji na Instagramu, má tam i spoustu jiných pěkných obrázků.

Čtvrté pivo jsme nazvali Grimaldi - podle prvního komerčního klauna, o kterém jsou písemné záznamy. Kombinace pomeranče a čokolády je bezesporu naprosto úžasná a proto jsme do tohoto stoutu použili nejen čokoládový slad od Sladovny Simpson´s a spoustu kakaa, ale navíc jsme do něj nalili spoustu pomerančového džusu a nechali ho ležet na pomerančových květech a kůře, která byla macerovaná v pomerančovém likéru. Chceli jsme totiž, aby toto pivo bylo co nejpomerančovější. Na zdraví!

Ještě nám zbývá odhalit 2 piva, úplné novinky, které jsme ještě nevařili, ale už teď nás pronásledují ve snech víc než strašný Cthulhu. Věřte, že se máte na co těšit. V rámci balíčku na vás tedy čekají 2 tmavá, tři světlá a jedno polotmavé pivo.

Jednotlivá piva budeme dál odhalovat na našich sociálních sítích Pivo v plechu a Crazy Clown Brewery.

4.Limitovaná edice triček Crazy Clown s „Cthulhu“ designem

Kromě piv si ještě chvíli budete moci k balíčku objednat i limitovanou edici našich triček ze 100 % bio bavlny (viz obrázek), na kterých naleznete obrázek od Woodyho, který nám dělal grafiku k Cthulhu Tour. Trička nebudou k prodeji zvlášť - kolik se jich objedná, tolik se jich vyrobí. Představte si, jaká by to byla paráda se všichni sejít v Cthulhu tričkách například v naší Pivárně. Velikost trička nám, prosím, napište do poznámky, trička jsou UNISEX.

VelikostXSSMLXL2XL3XL4XL
šířka4548515457606366
délka6870727476788082

Už jste si balíček koupili a chcete si k tomu dokoupit ještě i triko? Nebojte - nezapomněli jsme na vás. Napište nám číslo vaší objednávky a velikost trička na info@pivovplechu.cz a dohodneme s vámi další postup.

5. Malé překvapení navíc

Pro všechny, kteří si balíček objednají v předprodeji a na výrobu piva s námi trpělivě počkají - máme ještě jedno malé překvapení navíc. To prozradíme zanedlouho :)

Závěr

Ještě jednou děkujeme všem, kteří si balíček koupí v předprodeji! Moc nám to pomáhá. Cthulhu se už vaří a ještě tento týden se chystáme na Shit Happens. Zůstaňte s námi a sledujte nás :) Děkujeme.

Jakub z Crazy Clown a Marek z PivoVplechu.cz

Deník vaření:

27.4.2021 - První letošní pivo je na varně. Poslední várka Cthulhu se vaří. Tohle pivo jsme poprvé uvařili skoro před pěti lety, když jsme začínali. Sépiový inkoust do piva? Proč ne? Tenkrát jsme zvolili styl amber IPA a s tím se dnes také loučíme. Sépiový inkoust bychom rádi použili někdy znova. Ale už do naprosto rozdílného pivního stylu. Co to bude? Nechte se překvapit.

30.4.2021 - Dnes vaříme u kamarádů z Pivovaru Záhora náš jediný coffee stout - Shit Happens. Cibetková káva je zajímavá tím, že prošla trávicím traktem cibetky, kde proběhla fermentace a káva má lepší chuť. Prý. Tak tomu budeme věřit, protože jinak jsme vyhodili prachy do luftu. :D

5.5.2021 - Vaříme poslední tmavé pivo do našeho Cthulhu’s Mystery Packu! Grimaldi je choco and orange stout, do kterého zatím přišel jen pomerančový džus. To ale není všechno, chceme totiž, aby toto pivo bylo co nejpomerančovější. Ona totiž kombinace pomeranče a čokolády - no, co si budem... je prostě dokonalá. A tak do piva ještě přijdou pomerančové květy a kůra a oboje se nám zrovna koupe v pomerančovém likéru

9.5.2021 - Dobré nedělní odpoledne, co dnes děláte? My jsme zajeli do Mlékojed (Hákův parní pivovar) ochutnat Cthulhu a strčit do Grimaldiho pár ponožek. Čistých ponožek, podotýkáme. Čistých silonových punčoch plných pomerančového květu a pomerančové kůry nasáknuté pomerančovým likérem.Voní to nádherně!

12.5.2021 - A je tu představení předposledního piva z Cthulhu’s Mystery Pack (na vizualizaci etikety si taky ještě chvilku prosím počkejte). A co to bude za pivo? Cha! Původně jsme mysleli, že uvaříme white stout. Ale nač vařit white stout, když můžem uvařit white porter, že jo. No a když už jsme u toho, proč z toho rovnou neudělat milk white porter. Ano, jde tam i laktóza. A víte vy co? Proč z toho rovnou neudělat double milk white porter. No jo, kromě laktózy tam dáváme i hromadu sušeného odtučněného mléka. Proč odtučněného? Protože tuku tam bude i tak dost z toho množství pistáciové pasty. A protože pistácie a bílá čokoláda jdou dohromady, tak jsme přidali i kakao, abychom to vůbec mohli pojmenovat white porter, když to bude světlé pivo, že jo. No a protože pistácie se solí jsou boží, tak sůl nesmí chybět. Takže tu máme teda co? Pistachio double milk salty white porter AKA Joker.