Degustační sada pro dva "HONEY"

Degustační sada pro dva "HONEY"

500 ml
  • 6 x 500 ml
    CZK 529 CZK 529/set
In stock: >10 pc
Description

Sladké pokušení, co se stane nerozlučnou součástí vašich romantických večerů. Sada “HONEY” je určena těm, kteří mají rádi slastnou předehru, která dokáže trumfnout divokou noc.

Degustační sada obsahuje:

1x Perlíto Broskev 500ml: Osvěžující perlivý nápoj z vína a ovocné šťávy. Perlíto broskev překvapí výraznou chutí vyzrálých broskví. Intenzivní vůně a jemné kyselinky ovoce dává vínu harmonii a svěžest.

1x Frizzante Glera polosladké 500 ml.: Dobře vychladit! Klidně přidat do štíhlé sklenky pár kostek ledu. Frizzante bílé polosladké je osvěžující, ovocité, s jemnými lipovými tóny a vůní lučního kvítí. Staňte se i vy doma barmanem a zkuste si ho namíchat s hroznovou šťávou Zlomek & Vávra a kapkou bezinkového sirupu. Stane se oblíbeným letním drinkem. Bez nadsázky. Užívejte si to jemné perlení. A nebo si jen prostě otevřete vychlazenou plechovku a pochutnejte si na úžasném osvěžujícím jemně perlivém frizzante.

1x Hugo Bezinkový květ 500ml: Jemně žlutá barva se zelenkavými odlesky, svěží, ovocná vůně připomínají rozkvetlý květ černého bezu. V chuti je ovocné, svěží, kulaté a lahodné. V aroma opět chuť rozkvetlého černého bezu. Menší podíl alkoholu, lehká kulatost a méně intenzivní perlení než v běžných sektech. Velmi líbivé, vyrobené z odrůdy Veltlínské zelené. Víno, které zpříjemní pobyt nejen v letních dnech.

1x Perlíto Malina 500ml: Osvěžující perlivý nápoj z vína a ovocné šťávy. Sytě růžová barva s odstíny až tmavě červenými, tvoří známé plody. Maliny jsou nejoblíbenějším lesním ovocem a také jimi jsme se při výrobě tohoto ovocného vinného nápoje inspirovali.

1x Jahodové perlivé ovocné víno 500ml: Jahodové naperlené víno z produkce vinařství Miluron, vzniklo důkladným technologickým postupem a řízeným procesem kvašení vyzrálých plodů původní americké odrůdy jahod s názvem "Diamante". Plody jahod obsahují antioxidanty, podporují správnou krvetvorbu, snižují krevní tlak, působí protizánětlivě a používají se i při léčení anémie. Dominantní chuť jahod, jiskřivá červená barva a svěží podmanivá kyselinka s noblesním pocitem zbytkového cukru obsažena v tomto víně, Vás příjemně překvapí už od prvního senzorického vjemu. Každý doušek tohoto skvělého vína vám zlepší nejen náladu, ale připomene i zářivé paprsky léta. Toto výjimečné víno, rozhodně potěší srdce každého člověka.

1x Frizzante Zweigeltrebe rosé polosladké 500ml: Toto jemně perlivé víno je jako paleta červeného bobulového ovoce, především směsi lesních jahod, malin a brusinek povařených v ovocném likéru. Osloví vás nejenom svou svěžestí, ale díky vyššímu zbytkovému cukru roztancuje i vaše chuťové pohárky. Je ideálním společníkem k míchání letních drinků s vodním melounem a s jahodovým pyré. Odzkoušeno!

Country of origin: Česká republika
Packaged in: DRINK2GO s.r.o.
Volume: 500 ml
Weight: 3300 g