Namíchejte si pivní set dle vašeho výběru

14. 1. 2021

Chcete si v e-shopu objednat balíček piv, ale nenašli jste ten pravý, který by vám vyhovoval? Namíchejte si svůj vlastní set. Vámi vybraná piva vezmeme a vložíme do stylové krabice či kufříku. Vaší fantazii se meze nekladou.

Nejlepší výběr je váš výběr

Sami to dobře znáte. Snažíte se zvolit ten správný set, který vám padne na míru. Ve finále vám ale vždy v nabídce buď něco chybí, nebo naopak přebývá. Tohle už řešit nemusíte. Určete si sami, co bude pivní set obsahovat. Toužíte zkusit kyselé pivo a zbylý prostor v krabici chcete obsadit vámi prověřenými pivními styly? Jen si poslužte. Rádi byste pro sebe nebo své blízké namíchali set, který bude reprezentovat průřez všemi pivovary, které s námi spolupracují? Do toho!

Luxusní piva patří do luxusní krabice

Jak jste si mohli všimnout, klademe důraz na originalitu našich produktů, a to v několika rovinách. Od vaření piva, přes tvorbu designu, až po jedinečný způsob potisknutí plechovek. Díky umění českých sládků, designerů a těm nejlepším technologiím na trhu můžete prožít skutečně výjimečné chvíle a vychutnat si naše piva všemi smysly. Nic neumocní prožitek z prvního kontaktu s plechovkami tak, jako když je budete rozbalovat z tohoto boxu s hravým, minimalistickým designem.

Dárkový kufřík pro fajnšmekry

Zdá se vám 12 kusů piv málo? Hledáte něco ještě stylovějšího? Sáhněte po tomto luxusním kufru, který pojme 18 kusů 500 ml pivních plechovek. Pro přenesení takového množství piv nenajdete praktičtější zavazadlo, než je tento kufřík. Vaše plechovky do něj hezky zapadnou. Díky otvorům neuniknou krásné etikety ani vašemu okolí. A můžete jej použít opakovaně.

Nevíte, jaká piva do setu vybrat? Inspirujte se u nás v e-shopu.

Za Pivo v plechu

Filip