Doprava a platba

Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY

Osobní odběr v našem showroomu v Dobřejovicích u Prahy (Jesenická 410)

Objednání:

Veškeré zboží máme skladem, takže objednávku nachystáme během pár hodin. Jakmile objednávku připravíme, zašleme vám informační e-mail. Pokud jste si zvolili platbu na místě, balíček bude v showrooomu uskladněn 3 dny, následně ho budeme muset uvolnit žíznivějším pivařům. Pokud máte zaplaceno, tak se vám po 3 dnech připomeneme.

Cena přepravy:

Osobní odběr u nás je vždy ZDARMA.

Otevírací hodiny:

PO-PÁ 09:00-19:00
SO 10:00-15:00

Doručení Kurýrem ČR (Messenger)

Objednání:

Když si objednáte do 10:00, tak vám Kurýr ČR zásilku doručí následující pracovní den. Pokud se tak nestalo, prosím, zavolejte na naši zákaznickou linku +420 601 281 222, po balíčku se společně podíváme.

Cena přepravy:

při nákupu 6 plechovek = 99 Kč
při nákupu 12 plechovek = 69 Kč
při nákupu 18 plechovek a více = ZDARMA

I platba je důležitá!

Nezapomeňte, že i zvolený způsob platby může ovlivnit datum expedice. Při volbě běžného bankovního převodu není možné odeslat objednávku okamžitě, zpracování platby nějaký čas trvá. Spěcháte-li, volte platbu při převzetí nebo uhraďte objednávku kartou online či rychlým převodem.

MOŽNOSTI PLATBY

Hotově/kartou na prodejně - akceptujeme karty Visa, Visa Electron, MasterCard a Maestro. V hotovosti přijímáme pouze české koruny.
GoPay - kartou online nebo přes online bankovnictví – plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Pro platbu online musí být karta vydaná v EU. 

Platba kartou nebo přes online platební bránu je vyřízena téměř okamžitě.

Při volbě běžného bankovního převodu není možné odeslat objednávku okamžitě, zpracování platby nějaký čas trvá.